O firmie
NASZA PRACA – TWOJE BEZPIECZEŃSTWO.
Działamy w branży już od 29 lat.
Hurtownia opon i serwis samochodowy
Premio AUTEKS powstała w 1991r. założona przez Tadeusza i Tomasza Kwiatkowskich. Posiadamy największy w Częstochowie skład opon własnych.
Auteks Premio
Zajmujemy mechaniką samochodową typu fast-fit oraz sprzedażą hurtową i detaliczną opon do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych oraz pojazdów rolniczych, koparek i wózków widłowych, a także ich serwisem i naprawą. W ciągłej ofercie na naszym  magazynie znajduje się ponad 1200 opon. W sprzedaży posiadamy również nowe felgi stalowe i aluminiowe, akumulatory, filtry, oleje oraz części zamienne do samochodów. Mamy doświadczenie w obsłudze kół typu Run Flat.
Nasza specjalizacja:

  • opony
  • klimatyzacja samochodowa
  • układy hamulcowe
  • akumulatory
  • czujniki ciśnienia kół TPMS

Posiadamy nowoczesny warsztat i urządzenia do obsługi i napraw ogumienia, hamulców, klimatyzacji, zawieszeń oraz do ustawiania geometrii kół.
Rzetelność, wiedza i umiejętności naszych mechaników jest potwierdzona certyfikatami oraz licznymi szkoleniami.

Firma AUTEKS jest autoryzowanym partnerem hadlowym i dystrybutorem takich marek opon jak: Goodyear, Michelin, Continental, Dunlop, Fulda, Kleber, BF Goodrich, Dębica, Sava,  Shinko. Nasz serwis jest członkiem PREMIO Opony Autoserwis, największej europejskiej sieci serwisów opon i usług typu fast-fit.
Dzięki temu mamy dostęp do opon z magazynów naszych europejskich partnerów i możemy zrealizować praktycznie każde zamówienie w 24-48 godzin. Posiadamy doświadczenie i narzędzia do obsługi klientów flotowych o zasięgu ogólnopolskim.
Biuro nowe

 Galeria zdjęć: